top of page

Sukurkime naują Lietuvos mokslo ateitį

LJMS

PRISTATO

KONKURSĄ

Vedėjas

Lietuvos neuromokslininkė, VU

Buvimas mokslininku neapsiriboja pažangiais moksliniais tyrimais, bet apima ir įgūdžius savo atradimais dalintis su visuomene. Todėl Tyrėjų Grand Prix konkursas yra puiki galimybė ugdyti doktorantų universaliuosius gebėjimus ir gerinti mokslinę komunikaciją Lietuvoje.

cdc-sSVSWMa035g-unsplash.jpg
Sign_Tyreju_Grand_Prix_For_Web_Transparent.png

TYRĖJŲ GRAND PRIX

KVIEČIAME

registruotis

Finalas Spalio 18 d.
Vilnius

Mokslas ir pramoga

Tyrėjų Grand Prix projektu norime parodyti, kad mokslą galima pristatyti populiariai ir suprantamai. Juk mokslas yra neatsiejama visuomenės dalis.

gll.png
lma.jpg
Komisija

Komisijos nariai

Technologijų žurnalistas, radijo ir televizijos laidų kūrėjas.

Apie technologijas ir inovacijas kalba Žinių radijo laidoje Du bitai ir LRT Plius laidoje Mokslo sriuba, prodiusuoja turinio projektus, groja grupėje Abudu.

„Kai manęs, freelancerio, kas nors klausia koks mano darbas, sakau – supažindinti pasaulį su juo pačiu. Įdarbinti savo smalsumą ir užsiimti mokslo ir technologijų populiarinimu bei edukacine žurnalistika buvo vienas geriausių mano karjeros sprendimų. Nėra lengva balansuoti mėginant sutalpinti itin kompleksiškos mokslo naujovės pristatymą į TikTok ilgio video siužetą, bet tai vis tiek prasminga. Nekantrauju pamatyti, kas bus pristatoma per Tyrėjų Grand Prix.“

_Lukas.JPG
_Urte.jpg

M. Zarembos nuotr.

Moksliškumas, tyrimo hipotezės, metodikos ir rezultatų pristatymas žiūrovams suprantama kalba

Aktorius, dramaturgas, režisierius

Šiuo metu aš ir pats esu LMTA tyrėjas, tad puikiai žinau, kad kartais mes, tyrėjai, neriame visa savo esybe į tyrimo lauką, pamiršdami mus supantį pasaulį. Ir kai vėliau pamėginame paaiškinti žmonėms savo atliekamų tyrimų prasmę, naudą ir reikšmę, suvokiame, kad jau sunkiai besusikalbame su aplinkiniu pasauliu ir negebame iškomunikuoti savo atradimus. Likę visuomenės nesuprasti, nusiminę neriame su savo likimo broliais ir seserimis į tyrimą dar giliau. Taip distancija tarp mokslo ir visuomenės didėja. Ir ji nėra naudinga nei visuomenei, nei mums. Todėl noriu prisidėti prie šio projekto, padedančio tyrėjams rasti kelių į juos supančių žmonių galvas ir širdis.

Sceniniai ir retoriniai kandidato sugebėjimai

_Aleksandras.jpg

A. Gudo nuotr.

A. Ufarto nuotr.

Mokslo žurnalistė ir laidų vedėja

Renginys man svarbu, nes mokslo komunikacija Lietuvoje yra embriono stadijoje. Džiaugiuosi ir palaikau visas iniciatyvas, kurių tikslas stiprinti šią sritį!

TGP pristatymas_edited.jpg

Vieta

Talent Garden yra vieta, kur dirba, mokosi ir bendrauja skaitmeninių ir technologijų profesionalai.

Misija – sukurti vietinius, gyvybingus, pasauliniu mastu sujungtus miestelius, kurie įgalintų skaitmenines ir technologijų bendruomenes.

Vilniaus g. 33

Vilnius

_Goda.jpg

Temos (tyrimo) naujumas, originalumas, praktinė vertė

STRATEGINIAI PARTNERIAI

tgp_zaneta_logo.png
LJMS_2021_logo_juodas_800x800_edited.jpg
logo-spalvotas_du - Copy.png
15min_logo_green_rgb.png
Sauletekio-slenio-mokslo-ir-technologiju-parkas-logotipas_s.png
ftmc_round.png

PARTNERIAI

bottom of page