top of page

Mentoriai

Slide1.PNG

DOVILĖ KURPYTĖ-LIPNICKĖ

Koordinatorė, mentorė, Gyvenimo inžinierė

Kodėl?

Keliaudama, įvairiose konferencijose, mokslininkų susitikimuose, supratau, kad kitos šalys didžiuojasi Lietuvos mokslo pasiekimais labiau nei mes patys. 

 

Laikas tai pakeisti!

  • LinkedIn
MilzinuKalba_2905_s-TGP-s.jpg

ANDRIUS IVANOVAS

Kodėl?

Dalyvavimas Tyrėjų GrandPrix man yra kaip grįžimas į savo istorijos pradžią. Daugiau kaip septynerius metus esu viešojo kalbėjimo lektorius. Džiaugiuosi konsultuodamas didžiausių Lietuvos konferencijų pranešėjus, įmonių vadovus, savo sričių profesionalus, vesdamas mokymus. Viskas prasidėjo nuo... biochemijos studijų. Būtent šešeri metai sudėtingų mokslų, darbo laboratorijoje, dalyvavimo mokslinėse konferencijose atskleidė paprastą tiesą. Išmanyti temą ir perduoti faktinę informaciją neužtenka. Šis suvokimas paskatino mane patį pradėti mokytis viešojo kalbėjimo. Kelionė buvo ilga. Su netikėtias posūkiais, vertais filmo siužeto. Tačiau galiausiai atvedė mane čia, kur esu šiandien. Šiandien mano sukaupta patirtis ir žinios padeda žmonėms atrasti aiškumą, ramybę, pasitikėjimą, o svarbiausia - gebėjimą savo mintimis įkvėpti kitus. Kurti pokytį. Vis iš naujo nustembu: niekada nežinai, kuri gali nuvesti viena gera kalba. 

  • LinkedIn
asta_pipiraite.jpg

ASTA PIPIRAITĖ

viešo kalbėjimo mentorė

Kodėl?

Smalsu, kuo gyvena ir nori pasidalinti mokslininkai Lietuvoje. Taip pat labai norėjau padėti jiems save atskleisti ir išreikšti kalbos metu.

  • LinkedIn
bottom of page